تور لحظه آخری روسیه

تور لحظه آخری روسیه

 

همه ما در مورد تورهای لحظه آخری مانند تور لحظه آخری روسیه که به اصطلاح به آنها چارتر گفته می شود چیزهایی شنیده ایم، بعضی از ما دقیق می دانیم که چیست، اما برای آن دسته از دوستانی که اطلاع چندانی ندارند توضیح کوتاهی در این زمینه خواهیم داد.

به تورهایی که به پایان زمان ثبت نام و شروع آن تورها تنها یک الی دو روز مانده و ظرفیت آنها نیز تکمیل نشده، برای ثبت نام تخفیف های ۱۰ الی ۲۰ درصدی تعلق می گیرد، که به این مدل تورها تورهای لحظه آخری گفته می شود.

این نوع تورها بیشتر برای کشورهایی استفاده می شود که برای سفر به آنها نیاز به ویزا وجود ندارد، مانند ترکیه، گرجستان، مالزی، بلاروس،سریلانکا و…

پس اگر به کشورهایی که نیاز به ویزا دارند قصد سفر دارید و می خواهید از تورهای لحظه آخری استفاده کنید، مانند تور لحظه آخری روسیه، حتما از آژانس های معتبر در این زمینه استفاده کنید تا به مشکل نخورید.

خب، پس از این توضیح کوتاه به بررسی سالن های تئاتر در تور روسیه می پردازیم تا نشان دهیم تور روسیه مسکو فقط برای دوستانی که به بازی های زمستانی یا تاریخ علاقه دارند، قابل توجه نیست؛ و برای هنر دوستان، علاقمندان به تئاتر و… هم استفاده از تور سوچی بسیار ارزشمند و مفید خواهد بود.

برای هنرمندان و هنردوستانی که از تور روسیه مسکو استفاده می کنند، پیشنهاد می کنیم از تئاتر بالشویی روسیه که در کنار میدان سرخ و کاخ کرملین قرار دارد، بازدید کنند. این تالار از مهمترین تالارهای شهر مسو، پایتخت روسیه می باشد و هم یکی ازافتخارات فرهنگ و هنر روسیه. لغت بالشویی به معنای بزرگ است و از این جهت این اسم را برای این سالن انتخاب کرده اند، که هم ساختمان بزرگ و باشکوهی دارد و هم اینکهنشان دهند باله و اپرا از ارج و قرب بیشتری نسبت به تئاترهای نمایشی برخوردار است.

 

تور لحظه آخری روسیهتور لحظه آخری روسیه

 

گروه باله این سالن تئاتر، که ساختمان آن قدمتی ۲۰۰ ساله دارد، از قدیمی ترین، معتبرترین و بزرگترین گروه های باله در دنیاست.

علاوه بر آن تئاترهای زیبا و بسیاری نیز در این سالن اجرا می شود که می توان از جمله به برخی از آنها اشاره کرد: دریاچه قو و اپرای فندق شکن از پیوتر چایکوفسکی، آهنگ ساز برجسته روس.

در کنار این ساختمان باشکوه و در سمت راست آن، ساختمان کوچکتری به نام تئاتر مالی وجود دارد، که همانطور که ممکن است حدس زده باشید، به معنای کوچک است که در این سالن تئاترهای نمایشی اجرا می شود.

یکی دیگر از تئاترهایی که از شهرت بسیاری برخوردار است و دیدن آن را حتما به هنردوستان عزیز توصیه می کنیم سالن مارینسکی در سنت پترزبورگ است که می توانید در تور روسیهتور سوچی از آن استفاده کنید.

متاسفانه به دلیل قرن ها تسلط مغول ها بر روسیه، این کشور سالیان متمادی از فرهنگ اروپایی محروم مانده بود تا قرن ۱۷ میلادی.

که با اینکه باله و اپرا از همان زمان ها وارد روسیه شده، اما روس ها امروزه در زمینه هنر باله سرآمد هستند و می توانید از دیدن هنرنمائی آنها غرق لذت شوید.

 

 

تئاتر بالشوی - تور روسیهتئاتر بالشوی – تور روسیه

منبع مطلب ذکر شده:http://www.travelrussia.ir

۰۲۱۸۸۱۷۶۲۰۲

۰۲۱۸۸۳۹۸۳۴۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *