خرید بک لینک شرکت نرم افزار عارف رایانه

تبلیغات متنی

قرنطینه حجاج مجروح به مدت دو هفته در مراکز درمانی

27005 ۰۷ مهر ۱۳۹۴ اخبار روز , پیشگیری بهتر از درمان , حوادث , سلامت خانه » اخبار » اخبار روز » قرنطینه حجاج مجروح به مدت دو هفته در مراکز درمانی asanadmn

قرنطینه حجاج مجروح

قرنطینه حجاج مجروح به مدت دو هفته در مراکز درمانی

معاون مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از معاینه حجاج در زمان بازگشت به کشورمان خبرداد و گفت: زائران مجروح حداقل ۲ هفته در مراکز درمانی تحت نظر قرار خواهند گرفت.

به گزارش سرویس سلامت دکتر آسان طب، محمود نبوی با اشاره به آغاز بازگشت حجاج به کشورمان، گفت: با توجه به اینکه استقرار ایستگاه مراقبت مرزی از ۳ سال گذشته در تمام مبادی ورودی کشور انجام شده از این رو زائران کشورمان تحت نظر کارشناسان بهداشت و پزشکان معاینه خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه زائران کشورمان از نظر ابتلا به ویروس مرس و علائم کرونا معاینه خواهند شد، اظهار کرد:در شهر های کوچک زائران به صورت انفرادی مورد معاینه قرار می گیرند و در شهر های بزرگ پس از معاینه به زائران تذکر داده می شود، اگر تا ۲ هفته علائم را مشاهده کردند به مراکز درمانی مراجعه کنند.

معاون مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به بازگشت زائران مجروح به کشورمان، تصریح کرد: این زائران در مراکز درمانی مشخصی حداقل به مدت ۲ هفته تحت نظر و کنترل قرار می گیرند.

حجاج

قرنطینه حجاج مجروح به مدت دو هفته در مراکز درمانی

نبوی به  تمهیدات در نظر گرفته شده برای زائران مجروح اشاره و خاطرنشان کرد: زائران کشورمان که در حادثه منا مجروح شده اند به نسبت طول درمان در مراکز درمانی مشخص تحت نظر و درمان قرار می گیرند


نظرات