۲۳:۲۹:۲۲ - جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴

شام مهمان محمد رضا گلزار باشید +عکس

شام مهمان محمد رضا گلزار باشید بفرمایید شام به سبک محمدرضا گلزار ولی این بار قرار نیست چهار سوپر استار دور هم جمع بشوند و رقابت کنند که کدام یک در آشپزی هم می تواند ستاره باشد. آقای سوپر استار به سبک خودش شیک و متفاوت در یک رستوران مجلل میزبان برندگان مسابقه ای خواهد […]

شام مهمان محمد رضا گلزار باشید

بفرمایید شام به سبک محمدرضا گلزار ولی این بار قرار نیست چهار سوپر استار دور هم جمع بشوند و رقابت کنند که کدام یک در آشپزی هم می تواند ستاره باشد.
آقای سوپر استار به سبک خودش شیک و متفاوت در یک رستوران مجلل میزبان برندگان مسابقه ای خواهد بود که برای ترویج یک برند طراحی شده است.

به گزارش سرویس وبگردی دکتر آسان طب، می شود حدس زد که دیدن چهره محمد رضا گلزار به عنوان سفیر سلامت در تبلیغات این برند تنها سورپرایز آقای سوپر استار نبوده است و  قرار است همواره طرفداران خود را شگفت زده کنند. در سورپرایز جدید، مسابقه ای طراحی شده که در آن افراد علاقه مند با استندی که با طرح گلزار تهیه و در داروخانه ها یا بعضی هایپر مارکت ها قرار داده شده است عکس می گیرند.

image

شام مهمان محمد رضا گلزار باشید

در این طرح خلاقانه ترین عکس ها انتخاب شده و برای نظرسنجی از مخاطبین صفحه اینستاگرام یک برند به نمایش گذاشته می شود و عکس برگزیدگان با رای مخاطبین انتخاب می شود که این برگزیدگان علاوه بر دریافت جوایز یک شب شام را در یکی از رستوران های مجلل تهران که نام آن هنوز فاش نشده است، میهمان آقای گلزار خواهند بود.
گفتنی است؛ محمدرضا گلزار در تمامی سالهایی که در عرصه هنر ایران درخشیده است نشان داده که متفاوت فکر کرده و حساب شده عمل می کند. این بار نیز شاهد تلاش او برای جلب توجه طرفدارانش به بهداشت دهان و دندان هستیم که با توجه به سیاست های جدید وزارت بهداشت در حوزه پیشگیری از مشکلات دهان و دندان و تخصیص بودجه ویژه برای این مهم، می توان متوجه شد که فعالیت او به عنوان سفیر سلامت برای محصولات مراقبت از بهداشت دهان و دندان موج اجتماعی مناسبی را در پیشبرد برنامه مراقبتی وزارت بهداشت در حوزه اجتماعی ایجاد خواهد نمود.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
خرید بک لینک خرید رپورتاژ تولید کننده روغن زیتون خرید هاست خرید گیفت کارت پلی استیشن جراحی زیبایی واژن هتل آپارتمان مشهد باربری تهران سئو در کرج دانلود کانتر افزایش ورودی گوگل کلینیک پوست و مو خرید VPS ارزان پروتز سینه لیزر موهای زائد انجمن تفریحی نرم افزار رستوران نرم افزار انبارداری